Kim jesteśmy?

O nas

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są ludzie.

Od 2009 roku dostarczamy kompleksowe rozwiązania IT dla biznesu.

Wspieramy Klientów w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kadry do współpracy długofalowej oraz krótkoterminowych projektów i świadczymy wsparcie w zakresie szeroko pojętej obsługi informatycznej.

Współpracujemy z Klientami z sektora bankowości, ubezpieczeń, logistyki, FCMG, energetyki oraz wielu innych.

Doświadczenie

W ciągu 14 lat działalności zbudowaliśmy pozycję eksperta.

Elastyczność

Znamy specyfikę działania
biznesów z wielu branż. 

Lat na rynku IT
0

o nas

Jak pracujemy?

Decydując się na współpracę z Veriti w zakresie rekrutacji, powierzasz nam szukanie, selekcję oraz wstępną weryfikację merytoryczną kandydatów. Odpowiadamy za wszelkie formalności związane z procesem rekrutacji, tak by dostarczyć Ci zespół kandydatów jak najlepiej wpisujących się w potrzeby Twojego projektu.

Słuchamy

Naszą najwyższe wartości to dbanie o dobro i wspieranie Klienta, dlatego każdą współpracę zaczynamy od rozmowy, na podstawie której definiujemy Twoje potrzeby oraz obszary, w których możemy Cię wspierać. Proaktywnie proponujemy rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces.

Realizujemy

Następnie nasi eksperci proponują rozwiązania, które jak najpełniej odpowiedzą na wyzwania, przed jakimi stoi Twój biznes. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie kompleksowo wesprzeć Twoją organizację w obszarze szeroko pojętego outsourcingu IT.

Wspieramy

Stawiamy na partnerstwo i zaufanie. Dlatego na każdym etapie w trakcie realizacji wspierać Cię będzie doświadczony zespół, który zadba, żeby współpraca przebiegała z zachowaniem najwyższych standardów.

Naszą nadrzędną wartością jest troska o dobro Klienta. Zależy nam na utrzymywaniu długofalowych relacji, w ramach których nie tylko świadczymy usługi, ale jesteśmy też partnerem, którego wsparcie pomaga realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty IT.

Łukasz Wrodycki - CEO Veriti

nasi partnerzy

Z kim współpracujemy?