Outsourcing IT

Outsourcing IT to idealne rozwiązanie dla firm, którym zależy na wysokiej jakości obsługi IT, a nie chcą przy tym tworzyć osobnego działu wewnątrz organizacji.

Powierzenie nam troski o infrastrukturę informatyczną jest znakomitym rozwiązaniem nie tylko dla firm, które nie posiadają wewnętrznych zasobów. To dobry wybór również dla tych, którym zależy na rozwoju, bez konieczności inwestowania w kosztowny i dynamicznie rozwijający się dział, jakim jest IT.

Co zyskujesz?

Outsourcing IT od Veriti to:

Oszczędność czasu i pieniędzy

Koncentracja na podstawowej działalności

Przewidywalność i kontrola kosztów

Możliwość rozwoju firmy

Czy to dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy outsourcing IT sprawdzi się w Twojej firmie?

Nie chcesz utrzymywać własnego działu IT

Z outsourcigiem IT zlecasz zarządzanie środowiskiem informatycznym na zewnątrz, oszczędzając tym samym czas i środki niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji oraz szkoleń własnego zespołu specjalistów.

Brakuje Ci zasobów

Opieka informatyczna wymaga nie tylko znacznych nakładów finansowych, ale jest czasochłonna. Zatrudnienie i szkolenie pracowników w tak dynamicznie zmieniającej się dziedzinie, pochłania zasoby, które mogłyby być przeznaczone na rozwój podstawowej działalności organizacji.

Twom celem jest rozwój

Aktualna wiedza o trendach IT, inwestycje w szkolenia i dostęp do najlepszych specjalistów pozwalają nam nie tylko odpowiadać na bieżące potrzeby Twojej organizacji, ale także realnie wpływać na jej rozwój, co finalnie zwiększy Twoją konkurencyjność na rynku.

Chcesz zapanować nad budżetem

Przed rozpoczęciem każdej współpracy jasno precyzujemy koszty, tak by bez względu na to, jaką usługę wybierasz, mieć pewność za co i ile zapłacisz. Współpracując z nami otrzymujesz pełną transparentność, przewidywalność i kontrolę nad kosztami.

chcesz rozpocząć projekt?

Omów z nami swoje potrzeby

Łukasz Wrodycki

Account Manager

Łukasz Wrodycki

Account Manager

Szukasz elastycznych rozwiązań kadrowych, które pozwolą Ci skupić się na rozwoju biznesu? Jesteśmy gotowi Ci pomóc.