Projekt StayOn

Z myślą o wszystkich, którym zależy, żeby mieć ciągły dostęp do technologii, stworzyliśmy projekt StayOn, czyli rozbudowaną sieć wynajmu powerbanków.

W dzisiejszym świecie trudno sobie wyobrazić życie bez ciągłego dostępu do smartfonów. Sprzęt służy nie tylko do utrzymywania kontaktów czy rozrywki, ale przede wszystkim pracy.

Naszym celem jest umożliwienie doładowania telefonu, bez konieczności posiadania niezbędnego sprzętu pod ręką.  Wystarczy znaleźć najbliższą stację ładującą i skorzystać z usługi.

Czym jest StayOn?

Jak to działa?

Prostota i dostępność

Dzięki partnerstwom z kluczowymi punktami użyteczności publicznej, jak stacje metra, kawiarnie czy markety, nasz Klient będzie mieć dostęp do powerbanku wszędzie tam, gdzie będzie tego potrzebował.

Szybki system płatności i przejrzyste taryfy sprawią, że skorzystanie z naszej usługi będzie niezwykle proste.

Do kogo skierowana jest usługa? ​

Uniwersalność

Nasza usługa jest dla każdego, kto nie wyobraża sobie nie mieć dostępu do smartfona, a nie chce przy tym musieć pamiętać o konieczności posiadania naładowanego powerbanka. Dostępność usługi w wielu popularnych punktach w mieście zaoszczędzi stresu związanego z nagłą utratą łączności (co jest kluczowe dla przedsiębiorców, którzy znaczną liczbę spraw załatwiają przez telefon)

chcesz rozpocząć projekt?

Omów z nami swoje potrzeby

Łukasz Wrodycki

Account Manager

Łukasz Wrodycki

Account Manager

Szukasz elastycznych rozwiązań kadrowych, które pozwolą Ci skupić się na rozwoju biznesu? Jesteśmy gotowi Ci pomóc.