Team Leasing

Team Leasing to wynajem sprawdzonego i doświadczonego zespołu specjalistów z różnorodnymi kompetencjami IT.

W Veriti dostarczymy Ci zespół złożony z najwyższej klasy ekspertów z doświadczeniem we wspólnych projektach. Dobierając zespoły, bierzemy pod uwagę nie tylko doświadczenie, ale też profile kompetencyjne miękkie, które pozwolą na efektywną pracę w grupie.

Dodatkowo, jako jedna z niewielu organizacji na rynku, zapewniamy opiekę nad działaniem zespołu, tak abyś nie musiał martwić się o przebieg prac.

Co zyskujesz?

Team Leasing od Veriti to:

Oszczędność czasu i pieniędzy

Koncentracja na podstawowej działalności

Przewidywalność i kontrola kosztów

Możliwość rozwoju firmy

Czy to dla Ciebie?

Kiedy Team Leasing sprawdzi się w Twojej organizacji?

Jeśli nie chcesz tracić czasu na research

Wystarczy, że powierzysz nam realizację projektu, a my zajmiemy się resztą. Zrekrutujemy i poprowadzimy zespół tak, żeby dostarczyć najwyższej jakości usługę w wyznaczonym przez Ciebie czasie, gwarantując Ci możliwość skupienia się na rozwoju Twojej firmy. 

Jeśli chcesz kontrolować koszty i płacić za realny efekt

Dzięki temu rozwiązaniu, nie musisz tworzyć nowego działu w firmie lub zatrudniać kolejnych członków zespołu, żeby zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt z dziedziny IT.

W Veriti dbamy o transparentność, dlatego już na samym początku jasno określamy zakres pracy i kosztów, żebyś miał pełną kontrolę w tym zakresie.

Jeśli szukasz sprawdzonego zespołu ekspertów

Lata doświadczenia sprawiły, że mamy dostęp do rozległej bazy specjalistów IT z doświadczeniem we wspólnej pracy. Dzięki naszej pomocy nie tylko szybko zrekrutujesz ekspertów potrzebnych do realizacji projektu, ale także zyskasz pewność, że wynajęty zespół potrafi ze sobą współpracować, osiągając optymalne efekty dla Twojego biznesu.

chcesz rozpocząć projekt?

Omów z nami swoje potrzeby

Łukasz Wrodycki

Account Manager

Łukasz Wrodycki

Account Manager

Szukasz elastycznych rozwiązań kadrowych, które pozwolą Ci skupić się na rozwoju biznesu? Jesteśmy gotowi Ci pomóc.